O mnie

Doświadczenie dziennikarskie zdobywałam w magazynach studenckich Eurostudent i Motyw. Przez 3 lata pracowałam jako redaktor prowadząca magazynu lifestylowego – ustalałam zawartość szpigla, zbierałam materiały, przeprowadzałam wywiady, pisałam i redagowałam teksty, robiłam korektę. Później związałam się z agencją marketingową specjalizującą w custom publishing. Prowadziłam projekty wydawnicze mające na celu budowanie przewagi konkurencyjnej, zwiększanie świadomości marki, a przede wszystkim będące narzędziem komunikacji wewnętrznej z pracownikami.

Moje doświadczenie w liczbach
+ 300 przeprowadzonych wywiadów
+ 300 napisanych tekstów
+ 3000 zredagowanych tekstów
+ 6000 stron przeprowadzonej korekty

Prywatnie uwielbiam reklamy, chociaż nie mam telewizora. Wzruszam się historiami opowiedzianymi w reklamach, śpiewam do znudzenia melodie zasłyszane w spotach radiowych, uśmiechałam do dobrego copy, a czasem płonę ze wstydu widząc to słabe. Zajrzyj na mój profil Ads On na Facebooku, gdzie opisuję reklamę od kuchni.
Poza tym lubię aktywnie spędzać czas. Wiosną i latem możesz mnie spotkać w obcisłym ubranku jak pędzę na rowerze szosowym, a włosy rozwiewa mi wiatr. Zimą uciekam w góry!

Wiesz już co nieco o mnie. Pora na Ciebie.